Nosaukums

Izvēlne

Vīriešu un sieviešu apavi


Katram apavu pārim ir individuāla pieeja. Īpaši domājam par materiāliem kādus izmantojam. Ir ļoti svarīgi lai kājas pēc iespējas mazāk svīstu, tāpēc tiecamies pēc iespējas vairāk izmantot dabīgus materiālus.Kā arī svarīga ir ērta lieste. Liestes iegādājamies ārzemēs, bet pielāgojam paši pēc mūsu klientu vajadzības. 2013 gadā sākām izgatavot arī vīriešu apavus. Pirmie testi tika veikti pašiem tos valkājot un secinājumi ir, ka kāju svīšana ir samazinājusies ļoti ievērojami. Mūsu mērķis ir izgatavot apavus nevis apavu izstrādājumus.

Individuālie pasūtījumi


Firma Elegants izgatavo apavus pēc individuāla pasūtījuma jau kopš 1968. gada. Apavi tiek izgatavoti tieši pēc klienta pēdas izmēriem, kas nodrošina īpaši ērtu valkāšanu. Apavus izgatavojam pēc paraugiem kuri ir pieejami apskatei vai pēc klienta līdzi atnestā parauga. Jūs varat izveidot savu modeli pēc kataloga vai fotogrāfijas, kas atbilstu Jūsu vēlmēm un mēs šo ideju realizēsim.

Apavu remonts


Ar apavu remontu nodarbojamies jau vairāk kā 20 gadus un pa šo laiku uzkrātā pieredze mums ļauj veikt jebkuras sarežģītības apavu remontu.

Ražots Latvijā, 100% roku darbs

Zem šī saukļa slēpjās:

  • modelētāja, kura ir izgatavojusi apavu modeli;
  • piegriezēja, kura šo modeli ir piegriezusi no ādas;
  • virsu šuvēja, kura sašuj šo piegriezto modeli;
  • kurpnieks, kurš visu šo trīs cilvēku darbu pabeidz - izveidojot apavu tādu, kādu Jūs redzat veikala plauktā!