Nosaukums

Izvēlne

Vīriešu un sieviešu apavi

Katra apavu pāra izgatavošanā izmantojam individuālu pieeju. Īpašu uzmanību pievēršam tam, kādus materiālus izmantojam. Mūsuprāt, ir svarīgi, lai kājas pēc iespējas mazāk svīstu, tāpēc tiecamies pēc iespējas vairāk izmantot dabīgus materiālus. Svarīgs ir arī liestes ērtums. Liestes iegādājamies ārzemēs un pielāgojam pēc mūsu klientu vajadzībām. 2013. gadā sākām izgatavot arī vīriešu apavus. Pirmie testi tika veikti pašiem tos valkājot un nonācām pie secinājuma, ka kāju svīšana ir ļoti ievērojami samazinājusies.

Mūsu mērķis ir radīt kvalitatīvus apavus, kas kalpos Jums un Jūsu kāju komfortam un veselībai.

Individuālie pasūtījumi

Firma Elegants izgatavo apavus pēc individuāla pasūtījuma jau kopš 1968. gada. Apavi tiek izgatavoti tieši pēc klienta pēdas izmēriem, kas nodrošina īpaši ērtu valkāšanu. Apavus izgatavojam pēc paraugiem, kuri ir pieejami apskatei vai pēc klienta līdzi atnestā parauga. Jūs varat izveidot savu apavu modeli, kas atbilstu jūsu vēlmēm, pēc kataloga vai fotogrāfijas,  un mēs realizēsim Jūsu pārdrošākās idejas.

Apavu remonts

Apavu remonta pakalpojumus firma Elegants sāka sniegt 1989. gadā Kr.Barona ielā 10, kur mūsu darbnīca atrodas līdz šim laikam. Vairāk kā 20 gadu pieredze un meistari, kuri strādā mūsu kompānijā no apavu remonta pakalpojuma ieviešanas pirmās dienas, dod mums iespēju piedāvāt mūsu klientiem visu veidu un sarežģītības pakāpju remonta darbus.

Ražots Latvijā, 100% roku darbs

Šis sauklis ietver:

  

•  modelētāju, kura ir izgatavojusi apavu modeli;

•  piegriezēju, kura šo modeli ir piegriezusi no ādas;

•  virsu šuvēju, kura sašuj šo piegriezto modeli;

• kurpnieku, kurš visu šo trīs cilvēku darbu pabeidz, izveidojot apavu tādu, kādu Jūs to redzat veikala plauktā!